Jste zde

Kuba

Údolí Viňales je jedním z nejnavštěvovanějších a nejfotogeničtějších míst na Kubě. Nachází se pouhých 25 km od města Pinar del Rio, které je hlavním městem stejnojmenné provincie. Nejvíce fotografované jsou kopce připomínající obří kameny, které ční nad okolní krajinou.

Trinidad je jedním z nejvíce navštěvovanějších měst na Kubě. Stará část města Trinidad je na seznamu kulturních památek UNESCA. V místních úzkých uličkách, do kterých není povolen vjezd automobilů, se můžete procházet celé hodiny a snažit se vstřebat typickou kubánskou atmosféru.

Matanzas, město, které leží asi 25 km jihozápadním směrem od Varadera, je největším městem stejnojmenné provincie. Je oblíbeným výletním cílem turistů ubytovaných ve Varaderu. Město je často nazýváno "Kubánské Atény", poněvadž odtud pocházela spousta umělců.

Ostrov Cayo Coco je jedním z nejkrásnějších míst Kuby. Nachází se v provincii Ciego de Avila a Camaguey, která leží přibližně 450 km od Havany. Cayo Coco je oblíbeným turistickým cílem, je označován jako ráj Karibiku. Na ostrově najdeme více než 20 km dlouhých písečných pláží s křišťálově čistou vodou.

Stránky

TOPlist